Універсальний базальтовий утеплювач Paroc Uns 37z (Solid)

Універсальний базальтовий утеплювач Paroc Uns 37z (Solid)
Універсальний базальтовий утеплювач Paroc Uns 37z (Solid)
Універсальний теплоізоляційний матеріал PAROC UNS 37z (Solid) – це негорюча ізоляція з кам'яної вати. Застосовується для тепло-, звукоізоляції та вогнезахисту стін, дахів та підлог у всіх типах будівель. Теплоізоляційна плита гнучка та пружна, відрізняється легкістю обробки та монтажу. Ізоляція не дає усадки і не втрачає своїх властивостей у процесі експлуатації. Достатня щільність плити перешкоджає конвекції, тому опір теплопередачі зберігається навіть у дуже холодні зими. Також може використовуватися як теплоізоляція при влаштуванні вентфасаду в якості нижнього шару .


Скачать Прайс

Кількість:  
vnalichie2 Є в наявності
Купити
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

* - обов'язкові поля

0 грн. / 1 уп.

Теплоізоляція Paroc Uns 37z (Solid)

Універсальний теплоізоляційний матеріал PAROC UNS 37z (Solid) – це негорюча ізоляція з кам'яної вати. Застосовується для тепло-, звукоізоляції та вогнезахисту стін, дахів та підлог у всіх типах будівель. Теплоізоляційна плита гнучка та пружна, відрізняється легкістю обробки та монтажу. Ізоляція не дає усадки і не втрачає своїх властивостей у процесі експлуатації. Достатня щільність плити перешкоджає конвекції, тому опір теплопередачі зберігається навіть у дуже холодні зими.

Якісні характеристики Paroc Uns(37z (Solid)) та сфери застосування

Плитам властива пружність та гнучкість, що сприяє легкому монтажу. Протягом усього часу теплоізоляція зберігає робочі параметри, а також не піддається усадці. Навіть за дуже великих холодів зберігається теплопередача, а підвищена щільність плит виключає конвекцію..

Сфери використання Paroc Uns 37z (Solid):

  1. Монолітне житлове будівництво. Теплоізоляція захищає пінобетонні блоки, зовнішні панелі та цегляні стіни від зовнішнього впливу.
  2. Забезпечення звукоізоляції. Плити не тільки чудово справляються з шумами, але й мають гарні вогнетривкі якості.
  3. Забезпечення внутрішнього та зовнішнього захисту. Перегородки в приміщеннях та зовні, теплоізоляція покрівель, фасадів з вентиляцією, покрівельних споруд. Також за допомогою Paroc Uns 37z можна утеплити мансарди, горищні перекриття та підлоги..
  4. Також може використовуватися, як теплоізоляція при влаштуванні вентфасаду  як нижнього шару.

Переваги використання Paroc Uns 37z (Solid):

  • легкий монтаж;
  • гнучкість;
  • вогнестійкість;
  • екологічна безпека;
  • шумопоглинання;
  • стійкість до впливу пари та вологи.

Стандартні упаковки:

Товщина, мм Плити, шт Упаковка м2 Упаковка м3
50 14 10,42 0,52
100 8 5,95 0,59
150 5 3,7 0,56

Скачать ассортимент продукции.
Скачать каталог теплоизоляционных материалов.