Про компанію

Торгова компанія ТБС існує на ринку України з 2003 р., основна діяльність спрямована на оптову реалізацію матеріалів для сучасного будівництва та реконтрукції.

Асортиментний ряд  компанії  досить широкий і включає продукцію     відомих   світових    марок. 

Постійна наявність складських запасів (склад 1000 м.кв.) та зручна транспортна розв'язка .

Працюючи з нами, ви отримаєте ряд переваг:

  1. Консультація. Повна професійна консультація з будь-якого матеріалу, необхідних аксесуарів і комплектуючих, а також усіх технічних питань, що Вас цікавлять. 
  2. Розрахунок матеріалу. Наші фахівці виконають для Вас точний розрахунок матеріалів та комплектуючих для проектів будь-якої конфігурації та складності. 
  3. Зразки. У нашому офісі представлені моделі покрівель, змонтовані стенди, а також представлені зразки різних моделей та кольорів з асортименту, які дозволяють побачити бажаний матеріал наживо. 
  4. Ціни та строки поставки. Ми є офіційними імпортерами, тому рівень цін у нас кращий, а строки поставок - мінімальні. 
  5. Комплектність та знижки. Замовляючи у нас повну комплектацію матеріалів, Ви гарантовано отримаєте дуже приємну цінову пропозицію. 
  6. Доставка. Ми допомагаємо організовувати доставку товару клієнту. 
  7. Гарантії та сертифікати. Вся продукція, що ми пропонуємо, сертифікована. Ознайомитись із сертифікатами Ви можете у нашому офісі. Ми знаємо можливості товарів, що продаються, і можемо гарантувати їх надійність.
  8. Досвід та кваліфікований персонал. Ми маємо 13-річний досвід реалізації нестандартних та ексклюзивних проектів.