Супердифузійна мембрана Corotop® Classic 130

Супердифузійна мембрана Corotop® Classic 130
Супердифузійна мембрана Corotop® Classic 130
Супердифузійна мембрана Corotop® Classic - це мембрана з високою паропроникністю (1800/3000г/м2/24год), яка використовується при облаштуванні скатних дахів.


Скачать Прайс

Кількість:  
vnalichie2 Є в наявності
Купити
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

* - обов'язкові поля

6587 грн. / 1 уп.

Corotop® Classic

це мембрана з високою паропроникністю (1800/3000г/м2/24ч), що використовується при облаштуванні скатних дахів. Завдяки невеликій вазі та хорошим гідроізоляційним властивостям мембрана може застосовуватися в будь-яких кліматичних зонах і укладається за будь-яких погодних умов (навіть за негативних температур) без втрати своїх властивостей.

 

Завдяки своїй будові при використанні спеціальних матеріалів мембрана має високу водонепроникність (1500/4500 мм H2O), що сприяє великому опору воді та вологості, дозволяючи вести монтажні роботи за будь-яких погодних умов.

Спеціальні стабілізуючі добавки надають продукту збільшену опір впливу ультрафіолетових променів (навіть до 3 місяців), тому монтаж самого покрівельного покриття може початися з деяким запізненням у часі. Використання найновіших досягнень та ефективних технологій призвело до створення продукту дуже високої якості з доступною та привабливою ціною. На продукті розташовані спеціальні малюнки, що допомагають при монтажі самої мембрани, а оригінальна етикетка та логотип Corotop® Classic на мембрані гарантують відповідну якість продукту та його оригінальність.

Завдяки застосуванню мембрани Corotop® Classic життєздатність горища та дерев'яної конструкції покрівлі значно покращується, гарантуючи сухий мікроклімат усередині горищного приміщення, а як наслідок – здоровий мікроклімат і в будинку в цілому. Нахлести мембран необхідно з'єднувати спеціальними стрічками для з'єднання покрівельних мембран, а під контрейки необхідно застосовувати ущільнюючу стрічку для контреек (наприклад Coropur®).

Corotop® CLASSIC може використовуватися також як вітроізоляційна плівка під час будівництва.

Характеристики

Маса, г/м² 130
Матеріал Поліпропілен
Паропроникність, г/м²/24ч 3000
Дифузія водяного пару Sd, m 0,02
Водонепроникність W1
Стабільність до УФ-випромінювання, міс 3
Діапазон робочих температур, °C -40 - +95
Міцність на розрив вздовж/впоперек, мм >210/140N/50
Міцність на відрив цвяхом, Н >210/270
Розмір рулону, м² 1,50*50=75м²
Піддон, шт 30

Скачать технические характеристики

Скачать каталог