Напівжорска плита для вентфасадів Paroc Was 50, t

Напівжорска  плита для вентфасадів Paroc Was 50, t
Напівжорска плита для вентфасадів Paroc Was 50, t
Paroc Was 50 використовується для установки на похилих, горизонтальних та вертикальних конструкціях однаково успішно застосовуються мінеральні плити Was 50. З їх допомогою утеплюють мансардні та скатні покрівлі, перекриття, перегородки та внутрішні частини стін.


Скачать Прайс

Кількість:  
vnalichie2 Є в наявності
Купити
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

* - обов'язкові поля

0 грн. / 1 уп.

Paroc Was 50 (t)

Для установки на похилих, горизонтальних та вертикальних конструкціях однаково успішно застосовуються мінеральні плити Was 50. З їх допомогою утеплюють мансардні та скатні покрівлі, перекриття, перегородки та внутрішні частини стін.

Габарити і особливості плит Paroc Was 50, t

Панель з мінеральної вати має стандартні габарити – 120х60 см завтовшки 5 см. Реалізація матеріалу відбувається у спресованому вигляді. Упаковки компактні та надійно захищені поліетиленовою термозбіжною оболонкою, завдяки цьому утеплювач не потребує створення спеціалізованих умов для транспортування.

Переваги мінеральных плит Paroc Was 50, t

Мінеральні плити WAS 50 мають низку переваг, що якісно виділяє їх серед інших видів утеплювачів:

  1. Тонке та довге волокно сприяє більш ефективному утепленню за рахунок забезпечення стабільної щільності на всій площі плити (30-32 кг/м3).
  2. Цілком виключена можливість появи зазорів між плитами.
  3. Тривалість якісного виконання утеплення становить близько 50 років..
  4. Якщо матеріал намокне, то після просушування його можна використовувати повторно, при цьому якість утеплення від цього не постраждає.
  5. Хороша гнучкість суттєво спрощує монтаж плит у конструкцію..
  6. Завдяки гідрофобізації працездатність мінеральної вати зберігається навіть за показника вологості в середовищі не більше 95%.

Варто зазначити, що плити Was 50 виготовляються з вати, яка не схильна до займання і має високий показник термостійкості. Всі матеріали повністю відповідають вимогам, стандартам та не завдають шкоди екології, що дає можливість використовувати панелі як усередині будівлі, так і зовні.

Paroc Was 50 повністю безпечні для довкілля, адже випускаються із застосуванням прогресивних технологій, які виключають появу пилу.

Характеристики

Щільність, кг/м3 45-55
Розміри (довжина/ширина), мм 120х60
Товщина, мм 50-15
Засвоєння теплоти, сВт/(м2К) 0,35 – 0,37
Теплопровідність, Вт/мК 0,034 - 0,036
Теплоємність, кДж/кг 0,84
Повітрепроникність 50
Паропроникність 0,52
Водопоглинання, кг/м2 1-3

 

 

 

 

 

 

 

Скачать ассортимент продукции.


Скачать каталог теплоизоляционных материалов.