Полімерний герметик MS/112 M, Icopal Польша

Полімерний герметик MS/112 M, Icopal Польша
Полімерний герметик MS/112 M, Icopal Польша
Однокомпонентний герметик на базі полімеру MS для ущільнення, приклеювання та заповнення порожнин, тріщин у горизонтальних та вертикальних елементах покрівлі.


Скачать Прайс

Кількість:  
vnalichie2 Є в наявності
Купити
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

* - обов'язкові поля

0 грн. / 1 уп.

Полімерний Герметик MS/112 M Icopal 

Однокомпонентний герметик на базі полімеру MS для ущільнення, приклеювання та заповнення порожнин, тріщин у горизонтальних та вертикальних елементах покрівлі.

Область використання

Icopal MS/112 Полімерний Герметик MS. Має прилипання до практично всіх видів основ з бітуму, бетону, металу (у тому числі алюміній), органічних покриттів, пластмас, дерева, скла та інших. Твердить під впливом атмосферної вологи та температури (вища температура покращує адгезію герметика до основи) Стійкий до УФ-випромінювання. Має відмінну стійкість до атмосферних явищ, особливо до вологого та жаркого середовища, зберігає еластичність у широкому діапазоні температур (від -50°C дo +90°C).

Icopal MS/112 M особливо підходить для герметизації примикань покрівлі та стін у мансандрах, парапетах у Системі з Алюмінієвими Притискними Планками Icopal AL, ущільнення/приклеювання фланців мансардних вікон та люків, фланців димоходів, вентиляційних каналів тощо, ущільнення/підклеювання парапети, карнизи, жолоби, труби тощо) ущільнення щілин та тріщин на покрівлі, ущільнення дилатації з деформацією щілин на ширину до ±25%.

Спосіб використання

Вставте картридж в аплікатор герметика, потім обріжте кінчик упаковки. Підібрати розмір отвору під розмір щілини. Очистити поверхню від непотрібних елементів, пилу піску, щоб вона була чистою. Поверхню, забруднену маслянистим складом, потрібно очистити за допомогою розчинника. «Лего» зволожте поверхню, що ущільнюється. Прикладіть кінчик картриджа під кутом 45°. Заповнення вертикальних щілин потрібно починати згори, повільно переміщуючи аплікатор вниз. У разі заповнення горизонтальних щілин потрібно переміщати картридж у бік руки, в якій тримайте аплікатор. Заповнювати щілини потрібно плавно, щоб не утворювались бульбашки повітря, здуття чи розриви.

Для очищення інструментів можна застосувати розчинник (напр. ацетон або спирт.) Якщо герметика затверділого багато, його можна видалити механічно.

Оптимальна температура застосування від +5 до +35°C. У разі застосування в мінусових температурах поверхню потрібно очистити від льоду і зробити контрольну пробу – низькі температури впливають на продовження часу затвердіння. Можна використовувати на вологих поверхнях. Не застосовувати під час дощу та снігу. Герметик не містить ізоціанатів, силіконів та розчинників, без запаху. Підходить для покриття фарбами на водяній основі.