Активна пароізоляційна мембрана Active Control Corotop®

Активна пароізоляційна мембрана  Active Control Corotop®
Активна пароізоляційна мембрана Active Control Corotop®
Corotop® ACTIVE CONTROL - сучасна активна пароізоляційна мембрана. Застосовується як пароізоляція внутрішньої сторони горищного приміщення. Захищає шар теплоізоляції від водяної пари, що виникають у внутрішніх приміщеннях.


Скачать Прайс

Кількість:  
vnalichie2 Є в наявності
Купити
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

* - обов'язкові поля

5102 грн. / 1 уп.

Активна пароізоляційна мембрана Corotop® Active Control

Corotop® Active Control - сучасна активна пароізоляційна мембрана. Використовується як пароізоляція внутрішньої сторони горищного приміщення. Захищає шар теплоізоляції пару,що виникає в приміщеннях.

Застосування покрівельної мембрани Corotop® ACTIVE CONTROL, значно подовжує термін служби даху.

Размір рулону, м² 1,50*50 = 75
Піддон, шт 30
Граматура, г/м² 98
Матеріал поліпропилен
Паропропускаемость, м 15
Паропроникність, г/м² 5-6
Прочность на отрыв гвоздем, Н >100-140
Міцність на розрив цвяхом , H/50 mm 180/100 H/50

Пароізоляція укладається після укладання теплоізоляції, горизонтально або паралельно кроквяним ногам, залежно від потреб та ступеня складності конструкції крокв. У разі горизонтального укладання найкраще почати зверху – від захисту кроквяних затяжок або коника. Незалежно від методу розтягування пароізоляції, її потрібно укладати з легкою напругою - трохи натягуючи. Пароізоляцію кріпимо до кроквяних ніг скріпками за допомогою степлера, або двосторонньої стрічки, що клеїть Coromix®.

Кожен наступний шар укладаємо внапуск мінімум 7 см і ущільнюємо, заклеюючи клейовою стрічкою - односторонньою зовні закладки або двосторонньою зсередини закладки. Двостороння стрічка дозволяє обмежити кількість точок кріплення степлером.

Після застосування степлера, місця пробою слід заклеїти стрічкою Corofix® для їх ущільнення

  • У місцях з'єднання з вертикальними елементами, наприклад колінчатими стінами, димоходами, вентиляційними трубами, конструктивними елементами даху, а також стінами або перегородками, слід застосовувати спеціальні стрічки, наприклад Corofix®. Важливо в цих місцях залишити відповідні припуски пароізоляційної плівки. У місцях з'єднання з горищними вікнами і слуховими віконцями, слід чинити згідно з рекомендаціями їх виробників, так, щоб з'єднання з рамою або корпусом цих елементів були герметичними.
  • Скачать технические характеристики

    Скачать каталог